Pre kandidátov ešte ponúkame:
Spolupracujte s nami
Pošlite nám CV | Odporučte známeho | Kariérne poradenstvo
Pošlite nám vaše CV
Vyššie si môžete prezrieť aktuálne otvorené pozície. V prípade, že nenájdete pozíciu, ktorá vás zaujala, neváhajte nám poslať vaše CV, aby sme vás mohli osloviť s vhodnou pozíciou v budúcnosti. Prípadne môžete odporučiť svojho známeho a získať odmenu v hodnote 250€*.
Odporučte svojho známeho
Našli ste u nás otvorenú pozíciu, ktorá by mohla byť atraktívna pre niekoho z vašich známych? Môžete ho odporučiť a po splnení podmienok získať odmenu v hodnote 250€*. Stačí, ak nám pošlete kontakt prostredníctvom doleuvedeného formulára.
Kariérne poradenstvo
Navedieme vás na cestu úspešného kandidáta. Podľa vašich požiadaviek vám pripravíme sériu užitočných konzultácii. Napríklad úprava životopisu, motivačného listu a atď.

Podmienky získania odmeny:

* Zanecháte nám aktuálne kontakty na vás a na vášho známeho

* Vášho známeho odporučíte na pozíciu, ktorú máme aktuálne v ponuke

* Váš známy úspešne nastúpi a absolvuje skúšobnú dobu u nášho klienta

* Nárok na odmenu nevzniká, ak sa predmetná pozícia uzavrie. Ak sa však v priebehu ďalších 2 mesiacov otvorí podobná pozícia a splnia sa vyššie uvedené podmienky, budeme vás kontaktovať ohľadom odovzdania odmeny

* Ak si prajete, aby sme neinformovali vášho známeho o tom, kto ho odporučil, budeme to rešpektovať

*Ak máte ďalšie otázky k referenčnému programu, alebo máte záujem odporučiť vášho známeho telefonicky, neváhajte nás kontaktovať

Napíšte nám
Sme tu pre vás a radi vám odpovieme na vaše otázky

    Vložiť CV

    Podporovaná veľkosť súborov max 10mb, formát: jpg, jpeg, png, heic, pdf, docx, doc

    Odoslaním formuláru dávam spoločnosti ALEX PETERSON s.r.o., súhlas na spracovanie a uchovávanie horeuvedených osobných údajov. Viac informácií "Oznámenie o ochrane osobných údajov".